Zdravo moje ime je Uros na ovom sajtu cu iznositi svoje licne utiske o filmovima koje sam nedavno odgledao,ocenicu ih i prepricati ukratko. Utisci i ocene su samo moje licno misljenje, to znaci da ako se meni neki film ne svidi ne mora da znaci da se i vama nece svideti...
Нема коментара:
Постави коментар